Haber

Özel Sporcu Zeynep Tuncay 2023 Okul Sporları Masa Tenisi Şampiyonasında Şampiyon Oldu

2023 Okul Sporları Özel Sporcular Yıldızlar ve Genç Kız-Erkekler Türkiye Şampiyonası Masa Tenisi karşılaşmalarının şampiyonu Zeynep Tuncay oldu.

Nevşehir’de düzenlenen 2023 Okul Sporları Özel Sporcular Yıldızlar ve Genç Kızlar – Erkekler Şampiyonası atletizm ve yüzme şampiyonalarının ardından masa tenisi karşılaşmalarının son finalinde şampiyon olan Zeynep Tuncay, maçlarda çok yorulduğunu ve sonunda başarıya ulaştığını söyledi. zafer. Özel Çocuk Zeynep Tuncay’ın babası Bestami Tuncay da bu tarz etkinliklere önem verdiği için devletimize teşekkür ederek şunları söyledi:

“Öncelikle devletimize bu tarz etkinliklere destek verdiği ve bu özel çocuklara bu imkanları sağladığı için teşekkür ediyorum. Zeynep küçüklüğünden beri sporun içinde, özel çocuk madalyaları ve birçok alanda başarı belgeleri var. .Bugün Zonguldak’ı temsil etti ve bu yarıştan 1.likle çıktı.Mutluyum ve çok üzgünüm.Unutmayalım ki bu çocuklar bizim ve onlara her alanda şans vermemiz gerekiyor.Ne yapacaklarını hep birlikte göreceğiz. şanslı olduklarında yaparlar.” – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu