Haber

Hadi Özışık’ın kardeşi Süleyman Özışık hayatını kaybetti

İnternet Haber Yayın Kümesi Yönetim Kurulu Başkanı Haydi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın vefat ettiğini duyurdu. Süleyman Özışık bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Hadi Özışık’ın kardeşi, internet haber kurucusu Süleyman Özışık hayatını kaybetti. Süleyman Özışık uzun süredir kanser tedavisi görüyordu…

Uzun süredir kanserle mücadele eden ve günlerdir hastanede yatan gazeteci Süleyman Özışık, gece yarısı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti!

Hadi Özışık, kardeşinin kanser olduğunu şu sözlerle açıkladı:

“İyi haber beklediğimiz bir hastalıktan kötü haber aldık. Süleyman’ı muayene eden doktor tüm gerçekleri hem benim yüzüme hem de Süleyman’ın yüzüne haykırdı. İlk duyduğumda hastane başıma yıkıldı diyebilirim. Tek yapabildiğim dua etmek. Son videoyu çektiğimde ‘Süleyman sana ne yaptı’ deyince, sosyal medyada namustan mahrum bırakılanlar adeta kına yaktı. Şimdi onları arıyorum. Artık kına uygulayabilirsiniz çünkü Süleyman Özışık yaşadıklarından dolayı ne yazık ki kanser oldu” dedi.

1 Mart 1971 Iğdır doğumlu Süleyman Özışık, gazeteci ve köşe yazarıdır. İnternet haber sitesinden Hadin Özışık’ın ağabeyi olan Süleyman Özışık, yaptığı programlarla adından söz ettirdi.

devrekaniajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu